18 лютого 2020, 14:31

ОАСК просять зобов’язати Ірину Венедіктову призначити директорів теруправлінь ДБР

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва просять зобов’язати т.в.о. Директора ДБР Ірину Венедіктову затвердити штатний розпис центрального апарату Бюро та призначити його працівників на відповідні посади.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "XVIII черговий з'їзд суддів: зборами суддів ОАСК обрано делегатів".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Так, позивачем зазначена ГО "Рада громадського контролю", відповідачами - т.в.о. Директора ДБР Ірина Венедіктова та Державне бюро розслідувань. Водночас позивач вважає, що третіми особами слід залучити всіх працівників Центрального апарату ДБР та керівників Територіальних управлінь Бюро. Позивач зазначив наразі 278 третіх осіб.

Зокрема, позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність т.в.о. Директора ДБР Ірини Венедіктової щодо незатвердження на підставі організаційної структури  ДБР, встановленої Указом Президента, що датований 5 лютого 2020 р., штатного розпису центрального апарату ДБР та непризначення працівників Апарату, директорів та заступників директорів Територіальних управлінь Бюро на відповідні посади. Також суд просять зобов’язати пані Венедіктову затвердити штатний розпис та здійснити відповідні призначення.

Наразі судом вирішується питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.

Нагадаємо, Рахункова палата вперше проведе аудит ДБР.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати