23 квітня 2021, 10:44

ОАСК просять зобов’язати ДБР надати відомості про кримінальні провадження щодо Миколи Чауса

Пресслужба ОАСК

Суд просять визнати протиправною бездіяльність ДБР щодо неналежного розгляду адвокатського запиту в інтересах Миколи Чауса про надання інформації. Даний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують проведення конкурсу на посаду Держсекретаря Мінекономіки"

Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Позивач, зокрема, просить суд  зобов’язати Державне бюро розслідувань надати вичерпні відомості про повний перелік кримінальних проваджень, за якими до ЄРДР внесені відомості про вчинення Миколою Чаусом, кримінальних правопорушень, які розслідуються ДБР, а також коли саме, за якими номерами, щодо яких обставин та за якою кваліфікацією внесені відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Наразі судом вирішується питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом.  

0
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * кредит компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. в доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою в 3%, і ми можемо надати позику в будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

Додати коментар

Відмінити Опублікувати