08 лютого 2022, 16:38

Nobili видала науково-практичний коментар до Кодексу України з процедур банкрутства

Пресслужба Nobili

Юридична компанія “Nobili”, яка більше 15 років спеціалізується виключно на процедурах банкрутства, видала Науково-практичний коментар до Кодексу України з процедур банкрутства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомили в юридичній компанії.

Цінність цього Коментаря до Кодексу полягає в синергії практичного досвіду вузько направлених спеціалістів, зокрема Наталії Тищенко, яка більше 20 років є практикуючою арбітражною керуючою, та наукової думки представників Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Науково-практичний коментар до Кодексу України з процедур банкрутства схвалений Національною асоціацією арбітражних керуючих України, як зручний інструмент для практичного використання професійною спільнотою та всіх, кого цікавлять актуальні питання правового механізму банкрутства.

Друкований Коментар до Кодексу з'явиться у продажі в обмеженій кількості 20.02.2022 р. Ціна при оформлені передзамовлення включно до 19.02.2022 р. - 800 грн. З 20.02.2022 р. - 1100 грн.

Оформити передзамовлення можуть:

  • Фізичні особи в Telegram-боті, перейшовши за посиланням;
  • Юридичні особи - надіславши лист на ел. пошту info@nobili.ua з темою “Замовлення Коментаря” та наступною інформацією: банківські реквізити компанії, ПІБ та посада підписанта, кількість примірників.

Замовляйте Науково-практичний коментар, щоб полегшити свою роботу в практиці банкрутства.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати