13 березня 2019, 13:46

НБУ знизив вартість окремих тарифів

Прес-служба НБУ

Національний банк України оновив тарифи на свої депозитарні послуги. В рамках щорічного перегляду цін НБУ знизив вартість окремих послуг та привів частину тарифів до обґрунтованого рівня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Читайте також: "З 1 березня страхові виплати потерпілим на виробництві перерахують".

Так, вартість обслуговування розрахунків у цінних паперах, номінованих у гривні, які здійснюються у межах однієї депозитарної установи, буде знижена з 300 грн до 50 грн за одну проведену операцію. Крім цього, замість єдиного тарифу (150 грн) на операції з супроводу погашення чи виплати доходу за цінними паперами була запроваджена гнучка тарифікація: 50 грн - для сум до 500 тис грн, 150 грн - для сум від 500 тис до 50 млн грн, 500 грн - для сум понад 50 млн грн.

"Оновлені тарифи є більш вигідними для дрібних і середніх інвесторів і мають стимулювати вкладення населення в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), які розміщує Уряд. Водночас більший попит на державні цінні папери, номіновані у гривні, сприятиме зниженню вартості запозичень державою і подальшій дедоларизації економіки, що є одним із пріоритетних завдань НБУ на 2019 р.", - зазначають у НБУ.

Крім цього, НБУ привів до обґрунтованого рівня тарифи на обслуговування операцій з облігаціями зовнішньої державної позики України (ОЗДП) на локальному ринку як результат зміни деяких тарифів депозитарієм-кореспондентом.

У НБУ зазначають, що нові тарифи наберуть чинності 22 березня 2019 р.. 

Нагадаємо, НБУ прокоментував рівень інфляції у лютому 2019 р.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати