14 грудня 2022, 19:02

НБУ захищатиме в суді правомірність рішення про накладення штрафу на ТОВ "24 ОНЛАЙН"

Пресслужба НБУ

Національний банк захищатиме в суді правомірність рішення про накладення штрафу на ТОВ "24 ОНЛАЙН" за порушення законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі – запобігання та протидія), оскаржене цією установою в судовому порядку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За змову на закупівлі продуктів харчування три компанії оштрафовано на 11,5 млн грн"

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

У серпні 2022 року Національний банк застосував до ТОВ "24 ОНЛАЙН" за порушення законодавства у сфері запобігання та протидії, зокрема штраф у розмірі 51 000,00 грн.

Цей захід впливу було застосовано за порушення вимог пункту 17 частини другої статті 8 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" від 06 грудня 2019 року № 361-IX у частині неналежного виконання обов’язку документувати заходи, вжиті з метою виконання вимог законодавства у сфері запобігання та протидії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати