22 травня 2020, 10:45

НБУ відкриє дистанційний доступ до Кредитного реєстру

Прес-служба НБУ

Національний банк України планує надати дистанційний доступ до свого Кредитного реєстру. В умовах карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусу COVID-19, цей крок дозволить заявникам – населенню та юридичним особам – отримати інформацію з Кредитного реєстру Національного банку зручніше та швидше.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оприлюднено новий порядок проведення фінмоніторингу банками".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначається, що заявник зможе отримати інформацію через запит до пошукової системи Кредитного реєстру. Верифікація даних фізичної особи може здійснюватися за допомогою системи BankID Національного банку або кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Так, фізична особа може підписати заяву на отримання інформації з Кредитного реєстру, що подається в електронній формі, особистим КЕП, юридична особа – кваліфікованим електронним підписом свого керівника.

При цьому, заява на отримання інформації з Кредитного реєстру може надаватися і на паперових носіях.

Особа, яка отримує таку інформацію за дорученням, повинна додати до заяви копію документа, що підтверджує її повноваження.

Відповідні норми містить проект змін до Положення про Кредитний реєстр НБУ, затвердженого постановою Правління НБУ від 04 травня 2018 року № 50.

Аналіз регуляторного впливу цього проекту можна переглянути за посиланням.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 21 червня 2020 року на поштову або електронну адресу Національного банку України.

Поштова адреса: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9, Національний банк України, Департамент методології регулювання діяльності банків.

Електронна адреса22SPRA@U1H0

Нагадаємо, НБУ оновив правила з питань інкасації коштів та перевезення валютних цінностей банків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати