22 липня 2015, 13:28

НБУ опублікував інформацію про банківські ліцензії

прес-служба Національного банку України

Національний банк України розпочав публікацію офіційних відомостей про надані банківські ліцензії та види діяльності банків на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України, повідомляє прес-служба НБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відтепер на офіційному сайті регулятора в розділі "Банківські ліцензії та види діяльності банків України" стосовно кожного банку розміщуватиметься інформація про надану йому ліцензію, погодження щодо видів діяльності та послуг, що надає банк, та історію відповідних змін (файлом у форматі PDF).

У разі зміни найменування банку опублікований перелік банків міститиме всі найменування окремо, але гіперпосилання з різних найменувань одного й того самого банку вказуватиме на один і той самий файл, у якому відображатиметься всі зміни (у тому числі й перейменування).

Також регулярно і оперативно оновлюватиметься інформація, якщо відбуватимуться будь-які інші зміни (видача нової ліцензії, відкликання ліцензії, зміна переліку видів дозволеної діяльності банків).

Як наголосив директор Департаменту реєстраційних питань і ліцензування Національного банку України Леонід Антоненко, це є черговим кроком Національного банку України на шляху до більшої прозорості своєї діяльності.

За його словами, відсьогодні в одному розділі на сайті регулятора можна відстежити всю історію банків, що діють чи діяли на території України на підставі банківської ліцензії, наданої Національним банком України.

"Ми сподіваємося, що оприлюднення інформації про надані банківські ліцензії та види діяльності банків дасть змогу кожному громадянину швидко та оперативно реалізувати своє право на доступ до інформації", – зауважив Леонід Антоненко.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати