24 червня 2020, 10:31

НАЗК опублікувало проект Антикорупційної стратегії

Прес-служба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало проект Антикорупційної стратегії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Сформована Громадська рада при НАЗК".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Документ доступний на сайті НАЗК за посиланням.

"Антикорупційна стратегія - це документ, який допомагає забезпечити командну роботу всіх органів влади для подолання корупції. За умов її виконання ми зможемо протидіяти та запобігати корупції на всіх рівнях і створити легальні зручні інструменти взаємодії людини з державою навпротивагу існуючим корупційним практикам", - зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков

Так, створення Антикорупційної стратегії та її впровадження координуються НАЗК. У розробці документу взяли участь українські експерти, представники громадського суспільства та міжнародних організацій. Також до вдосконалення документу продовжують залучатися державні органи, які в майбутньому мають стати виконавцями цієї Стратегії. Документ схвалюється КМУ та ухвалюється ВРУ як закон.  

"Запрошуємо громадян взяти участь в обговоренні проекту Антикорупційної стратегії під час консультацій, які відбудуться на платформі Zoom, за таким графіком:

- 26 червня - Антикорупційна політика в оборонній галузі: управління майном та закупівлі;

- 30 червня - Прозорі медичні закупівлі та кадрова політика як елементи боротьби з корупцією;

- 2 липня - Питання доброчесності судової влади як “вузьке місце” в боротьбі з корупцією;

- 3 липня - Антикорупційна стратегія як інструмент боротьби з тіньовим фінансуванням політичних партій;

- 6 липня - Боротьба з корупцією як запорука розвитку бізнесу;

- 8 липня - Антикорупційна стратегія: впровадження та моніторинг реалізації (співорганізатори - Transparency International Ukraine);

- 10 липня - Як забезпечити невідворотність відповідальності за корупцію? (співорганізатори - Transparency International Ukraine)", - вказали у НАЗК.

Читайте також: "У НАЗК пояснили, як розраховується чисельність уповноважених із питань виявлення корупції".

Детальніша інформація та посилання на онлайн-консультації публікуватимуться на сайті НАЗК, сторінці в мережі Facebook та месенджері Telegram. Також пропозиції до Стратегії можна надсилати на пошту state@nazk.gov.ua. Більше про Антикорупційну стратегію можна дізнатися за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати