Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало проект Антикорупційної стратегії.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Сформована Громадська рада при НАЗК".
Про це повідомляє прес-служба НАЗК.
Документ доступний на сайті НАЗК за посиланням.
"Антикорупційна стратегія - це документ, який допомагає забезпечити командну роботу всіх органів влади для подолання корупції. За умов її виконання ми зможемо протидіяти та запобігати корупції на всіх рівнях і створити легальні зручні інструменти взаємодії людини з державою навпротивагу існуючим корупційним практикам", - зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.
Так, створення Антикорупційної стратегії та її впровадження координуються НАЗК. У розробці документу взяли участь українські експерти, представники громадського суспільства та міжнародних організацій. Також до вдосконалення документу продовжують залучатися державні органи, які в майбутньому мають стати виконавцями цієї Стратегії. Документ схвалюється КМУ та ухвалюється ВРУ як закон.
"Запрошуємо громадян взяти участь в обговоренні проекту Антикорупційної стратегії під час консультацій, які відбудуться на платформі Zoom, за таким графіком:
- 26 червня - Антикорупційна політика в оборонній галузі: управління майном та закупівлі;
- 30 червня - Прозорі медичні закупівлі та кадрова політика як елементи боротьби з корупцією;
- 2 липня - Питання доброчесності судової влади як “вузьке місце” в боротьбі з корупцією;
- 3 липня - Антикорупційна стратегія як інструмент боротьби з тіньовим фінансуванням політичних партій;
- 6 липня - Боротьба з корупцією як запорука розвитку бізнесу;
- 8 липня - Антикорупційна стратегія: впровадження та моніторинг реалізації (співорганізатори - Transparency International Ukraine);
- 10 липня - Як забезпечити невідворотність відповідальності за корупцію? (співорганізатори - Transparency International Ukraine)", - вказали у НАЗК.
Читайте також: "У НАЗК пояснили, як розраховується чисельність уповноважених із питань виявлення корупції".
Детальніша інформація та посилання на онлайн-консультації публікуватимуться на сайті НАЗК, сторінці в мережі Facebook та месенджері Telegram. Також пропозиції до Стратегії можна надсилати на пошту state@nazk.gov.ua. Більше про Антикорупційну стратегію можна дізнатися за посиланням.