07 червня 2021, 18:43

НАЗК оновило вимоги до мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу в держорганах

Пресслужба НАЗК

Враховуючи практику застосування державними органами встановлених у 2020 році вимог, для підвищення ефективності уповноважених підрозділів із запобігання та виявлення корупції НАЗК внесло деякі зміни до цих вимог.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Звільнення з публічної служби: у яких випадках не потрібно подавати декларацію?"

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Відтепер:

  • якщо у держоргані менше 50 штатних одиниць, уповноважена особа може бути призначена на утворену у штатному розписі окрему посаду або визначена з числа працівників державного органу;
  • знято обмеження щодо максимальної чисельності уповноваженого підрозділу; 
  • кількість працівників державного органу, за якої уповноважена особа має призначатися на окрему посаду, знижена вдвічі і наразі становить 50 штатних одиниць;

Наказ НАЗК від 26.04.2021 №240/21 «Про встановлення обов’язкових вимог до мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції в державних органах» зареєстровано в Міністерстві  юстиції України 18.05.2021 за №650/36272 та офіційно опубліковано 28.05.2021.

Згідно з ч. 5 ст. 13-1 Закону України «Про запобігання корупції», НАЗК встановлює обов’язкові вимоги до мінімальної штатної чисельності уповноваженого підрозділу в державних органах. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати