27 лютого 2024, 13:20

Накладено арешт на головний офіс і лабораторію "Сінево Україна": компанія заявила про тиск

"Сінево Україна"

Державне бюро розслідувань наклало арешт на будівлю головного офісу і центральної лабораторії європейської мережі медичних лабораторій "Сінево Україна", яка є частиною міжнародної групи Medicover з головним офісом у м. Стокгольм (Швеція). Про це повідомили в компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На Одещині ДБР викрило правоохоронницю, яка три роки безпідставно нараховувала зарплату своїй подрузі".

У компанії заявили, що арешт було накладено на будівлю головного офісу і центральної лабораторії за адресою: м. Київ, пр-т Академіка Палладіна 46/2 (корп. 3), Личаківським районним судом м. Львова за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР), що є "протиправним, незаконним, та може вважатися тиском на бізнес".

"Кримінальне провадження, в межах якого ДБР було накладено арешт на будівлю, ведеться за фактом начебто незаконного виведення з державної власності нерухомого майна у період з 2016 по 2021 року. Водночас зазначене вище кримінальне провадження ДБР не має жодного відношення, ані до міжнародної групи Medicover, ані до будівлі, яка належить групі, та на яку накладено арешт. Адже міжнародна група Medicover, в особі свого учасника – кіпрської компанії "Лінкмікс Холдінгс Лімітед" – придбала будівлю ще у 2010 році у фізичних осіб. Тобто на момент придбання будівлі у 2010 році, вона перебувала в приватній власності, а не належала державі, відповідно, будівля жодним чином не могла бути виведена з державної власності у 2016-2021 роках", – ідеться в повідомленні.

У компанії також зазначили, що арешт на будівлю було накладено ДБР без офіційного повідомлення компанії "Сінево Україна" і власника будівлі – кіпрської компанії "Лінкмікс Холдінгс Лімітед», – а також без виклику представників компаній на відповідне судове засідання. Як вказується, "Сінево Україна" стало відомо про арешт лише по факту появи відповідного запису в державному реєстрі.

Компанія вказує, що арешт, накладений ДБР на будівлю, є незаконним, а відповідне кримінальне провадження ДБР "використане виключно як надуманий і необґрунтований привід для накладення арешту".

"Отже, арешт, очевидно, є прямим проявом тиску на міжнародну групу Medicover та лабораторію "Сінево Україна". Додатковим підтвердженням такого тиску з боку ДБР є те, що накладений на будівлю арешт передбачає, крім стандартних заборон відчуження майна, також заборону власнику будівлі використовувати таку будівлю будь-яким чином, у тому числі шляхом передачі будівлі (її частини) в оренду іншим особам. Це є не лише нестандартною для такого роду арештів забороною, але й дією, спрямованою на блокування роботи медичної лабораторії "Сінево Україна", яка одноособово використовує будівлю в якості свого ключового центру для здійснення адміністративної роботи та надання послуг з медичної лабораторної діагностики", – зазначили в компанії.

У "Сінево Україна" закликали ДБР та органи влади до якнайшвидшого розв'язання питання у правовому полі та скасування арешту будівлі. В компанії наголосили, що в разі негайного невирішення питання лабораторія буде змушена припинити свою діяльність у будівлі, що "призведе до повної зупинки роботи "Сінево Україна".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати