29 жовтня 2021, 10:42

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення починає моніторинг дезінформації про СOVID-19

Пресслужба Національної ради з питань телебачення та радіомовлення

Національна рада запроваджує спецмоніторинг фейкової інформації про СOVID-19. Він відстежуватиме появу в ЗМІ таких небезпечних повідомлень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Найпоширеніші фейки про вакцинацію від COVID-19"

Про це під час засідання звявив член Національної ради Максим Онопрієнко, повідомляє пресслужба Нацради.

Національна рада закликає мовників об’єктивно та неупереджено інформувати населення про пандемію COVID-19 і способи боротьби з нею. “Ми звертаємося до ліцензіатів з наполегливим проханням ретельно перевіряти джерела інформації, виконувати законодавчі вимоги щодо достовірності та об’єктивності висвітлення подій та не поширювати фейковий контент про коронавірус та вакцинацію”, – наголосив Максим Онопрієнко.

Національна рада вже активізувала офіційний моніторинг телерадіопрограм стосовно поширення дезінформації щодо антиковідних заходів. У разі поширення інформації, яка може погіршити епідеміологічну ситуацію, регулятор застосовуватиме санкції до ліцензіатів на підставі статті 6 та/або 59 Закону України «Про телебачення та радіомовлення».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати