26 лютого 2024, 14:15

Нацкомісія цінних паперів зареєструвала випуск акцій "Енергоатому": деталі

Пресслужба Мінекономіки

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку своїм рішенням від 21.02.2024 No 212 засвідчила випуск простих іменних акцій АТ НАЕК "Енергоатом". Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні розпочали роботу над створенням методики розрахунку викидів парникових газів від воєнних дій".

Відповідні дані внесено до Державного реєстру випусків цінних паперів.

"Цей процес фіналізує перетворення держпідприємства на акціонерне товариство для більш ефективного управління. Воно засвідчує для наших міжнародних партнерів та громадськості наміри Уряду продовжувати корпоративну реформу, змінювати підходи до використання потенціалу підприємств державної власності", зазначила перший віцепрем'єр-міністр міністр економіки України Юлія Свириденко.

У міністерстві нагадали, що Кабінет Міністрів України на засіданні 29 грудня 2023 року прийняв рішення "Про утворення акціонерного товариства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", 100% акцій якого належать державі, шляхом перетворення державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом". Також Кабмін затвердив статут акціонерного товариства, положення про наглядову раду та положення про принципи формування наглядової ради.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати