30 листопада 2023, 14:56

НАБУ: Суддів Київського апеляційного суду викрито на одержанні неправомірної вигоди

Пресслужба НАБУ

29 листопада 2023 року НАБУ і САП викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди в розмірі 35 тис. дол. США за ухвалення "потрібного" рішення. Про це повідомила пресслужба НАБУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП відтермінувала відновлення роботи Білозерського райсуду Херсонської області: що відомо".

Слідство встановило, що суддя Київського апеляційного суду "запропонував одній зі сторін у справі задовольнити скаргу щодо скасування арешту майна приватного товариства". За це йому та трійці суддів у справі, як зазначається, представник компанії мав надати неправомірну вигоду в розмірі 35 тис. дол. США. 

"Передача неправомірної вигоди відбулась 28 листопада. 10 тис. дол. США суддя-посередник залишив собі, а 25 тис. дол. США поклав у коробку з-під віскі для подальшої передачі колегам. Вони ж після отримання коштів розділили їх між собою. Під час обшуків за місцем знаходження та проживання суддів детективи вилучили кошти, надані як неправомірна вигода"– йдеться в повідомленні.

Вирішується питання щодо повідомлення суддям про підозру. Попередня кваліфікація: ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 368 КК України.

Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати