01 червня 2020, 18:26

МОЗ вніс ще 7 препаратів у програму “Доступні ліки”

Урядовий портал

До Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, включено 7 нових позицій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Майже 100 тисяч працівників вже отримали допомогу по частковому безробіттю".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"01 червня оприлюднено наказ МОЗ №1284, яким затверджено Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Тепер реєстр містить 246 позицій лікарських засобів. Зокрема, до нього увійшли нових 7, яких не було в попередніх Реєстрах", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що з 246 лікарських засобів, які входять до програми “Доступні ліки”, 77 можна отримати безоплатно. Це - на 4 більше, ніж було у попередньому реєстрі. Також до нового реєстру включено 7 нових лікарських засобів.

З 246 лікарських засобів 187 - для лікування серцево-судинних захворювань, 43 – діабету ІІ типу, 15 – бронхіальної астми та один лікарський засіб для лікування ревматичних хвороб.

Найбільша кількість лікарських засобів з міжнародними непатентованими назвами - амлодипін (33) та метформін (33).

В.о. начальника відділу роботи з договорами з аптеками НСЗУ Ірина Ліштаба: "Ми продовжуємо поліпшувати програму реімбурсації "Доступні ліки". Ліки стають ще доступніші для пацієнтів. Тепер в оновлений реєстр внесено нові лікарські засоби, які можна отримати безоплатно чи з незначною доплатою".

Ірина Ліштаба також додала, що програма реімбурсації допомагає українцям дбати про здоров'я. Вже понад 2,19 млн пацієнтів в Україні отримали ліки за програмою реімбурсації. А загалом вже відпущено понад 14,38 млн е-рецептів».

Нагадаємо, КМУ затвердив програму стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати