23 квітня 2021, 17:06

MK Legal Service захистила Gigatrans у податковому спорі та повернула клієнту витрати на правову допомогу в повному обсязі

MK Legal Service

Команда судової та податкової практики MK Legal Service, у складі керуючого партнера Максима Курочко та адвоката Юрія Кочержука, успішно відстояла інтереси компанії Gigatrans у спорі з ДПС у першій та апеляційній інстанціях.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


MK Legal Service. Графіка.

Юридична компанія MK Legal Service супроводжувала оскарження податкових повідомлень-рішень, отриманих у результаті податкової перевірки компанії Gigatrans.

Які ж були дії команди юристів:

До суду: зібрали необхідну кількість доказів, провели детальний аналіз законодавства, сформували ґрунтовну правову позицію, підготували позов та подали його до суду.

У суді: представили інтереси клієнта у всіх судових засіданнях, спростували всі аргументи податкової, подали відзив на апеляційну скаргу ДПС.

Як результат — отримали переможне рішення суду першої інстанції та апеляційного суду на користь клієнта. Клієнт зберіг понад 600 000 грн і залишається в статусі сумлінного платника податків, що позитивно впливає на його репутацію перед контрагентами та партнерами.

Але цієї перемоги було замало: щоб зменшити витрати Gigatrans на супровід цього спору в суді, MK Legal Service додатково звернулися до апеляційного суду із заявою про відшкодування витрат на професійну правничу допомогу в розмірі 38 675 грн — і суд її задовольнив. Наразі відповідне рішення суду перебуває на виконанні, тому найближчим часом клієнту будуть повернуті ці кошти.

Юрій Кочержук (1) Керівник проєкту, адвокат Юрій Кочержук, прокоментував перемогу команди MK Legal Service: «Позовна заява була складена так, щоби суддя першої інстанції розглядав справу в порядку спрощеного позовного провадження. Така стратегія дала нам змогу, фактично, унеможливити подання податковим органом касаційної скарги до Верховного Суду.

У результаті, спір Gigatrans із ДПС так і не розглядався Верховним Судом у касаційному порядку, хоча податковий орган подавав відповідну скаргу».

MK Legal Service — юридична компанія з 10-річним досвідом супроводу лідерів ринку у сфері ІТ, ТМТ і HoReCa, а також консультування та захисту компаній і приватних клієнтів із питань залучення інвестицій, корпоративної безпеки та структурування, проходження податкових перевірок.

Експертність MK Legal Service оцінена рейтингом «50 провідних юридичних фірм України», а дослідження «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній України» відзначило компанію ТОП-1 в IT праві та ТМТ у Group 2.

Компанія GigaTrans — це національний телеком-оператор, який входить до складу групи компаній GIGAGROUP і функціонує на ринку вже понад 14 років.

GigaTrans реалізує ряд гібридних рішень під потреби кожного клієнта з можливістю розміщення серверного устаткування в дата-центрі GigaCenter, побудови хмарної інфраструктури завдяки професіоналам GigaCloud і забезпечення захисту бізнесу за допомогою фахівців компанії GigaSafe.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати