Від запровадження експериментального проєкту сертифікації шкіл пілотів БПЛА, який стартував на початку жовтня, видано сертифікати шкіл 33 організаціям. Про це повідомила пресслужба Міноборони.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Нардепи підтримали законопроєкт про позбавлення зрадників державних нагород".
Проєкт має апробувати нові підходи для нарощування обсягів підготовки майбутніх операторів, інструкторів та членів зовнішніх екіпажів БПЛА/БПАК для Сил оборони України.
У міністерстві розповіли, що безпосередньо процесом займається Головне управління державної авіації України, з представників якого сформована комісія із сертифікації. Саме там розглядаються заяви від організацій та впродовж п’яти днів приймається рішення про видачу сертифіката школи або аргументовану відмову у його видачі.
"Сертифіковані школи до проведення практичного іспиту залучають представників навчальних центрів ЗСУ, інших складових сил безпеки та оборони. За результатами складання практичного іспиту випускникам шкіл надаються сертифікати з рекомендаціями щодо присвоєння військово-облікової спеціальності (ВОС). Випускники шкіл, які не є військовослужбовцями, можуть отримати ВОС після набуття статусу військовослужбовця та проходження базової загальновійськової підготовки (БЗВП). Військовослужбовці, які проходять навчання в сертифікованих школах, можуть отримати військово-облікову спеціальність за результатами успішного складання практичного іспиту", – йдеться в повідомленні.