02 червня 2015, 16:53

Мінінфраструктури повністю підтримує приватизацію стивідорної діяльності в Україні

Урядовий портал

Міністерство інфраструктури України повністю підтримує приватизацію стивідорної діяльності в Україні. Про це в ході прес-конференції в Одесі заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


При цьому міністр підкреслив, що мова йде не про приватизацію морських портів, а про приватизацію державних стивідорних компаній.

«У більшості країн світу стивідорна діяльність повністю конкурентна, повністю приватна. Винятки можуть становити окремі термінали, де відбувається перевалка стратегічних вантажів, наприклад, оборонних вантажів»,— зазначив керівник відомства.

За словами Андрія Пивоварського, приватизація стивідорної діяльності в Україні сприятиме розвитку конкуренції на цьому ринку, підвищенню рівня заробітних плат і соціальних стандартів портовиків, а також принесе додатково мільярди доларів у вигляді інвестицій.

«Я говорю не тільки про доходи від приватизації, але і про інвестиції, які будуть вкладені в розвиток того чи іншого терміналу. На сьогодні тільки від брендових іноземних інвесторів, які очікують оголошення приватизації, ми вже бачимо від 1 до 1,2 мільярда доларів інвестицій, - заявив Міністр, - Це насамперед нові технології, нові робочі місця, нові податки, додаткові надходження від портових зборів для проведення днопоглиблювальних робіт. Це новий виток розвитку портової галузі в Україні».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати