29 вересня 2023, 13:30

Мінфін: Бюджетна підтримка ветеранів зросте більше ніж удвічі у 2024 році

Пресслужба Мінфіну

У проєкті держбюджету на 2024 рік Уряд передбачив істотне переосмислення підходів до ветеранської політики та збільшив фінансування цього напряму на 7,5 млрд грн (що удвічі більше ніж у 2023 році) – до понад 14 млрд гривень. Про це повідомила пресслужба Мінфіну.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінфін: Державний та гарантований державою борг збільшився за рахунок пільгового кредиту від ЄС".

У міністерстві вказали, що це дозволить якісно і комплексно надавати всеохопну підтримку громадянам, які захищали незалежність нашої держави, а саме суттєве збільшення бюджетних асигнувань для реалізації ветеранської політики, що включає комплексні підходи до реабілітації, медичного обслуговування, житлового забезпечення, та інших форм підтримки ветеранів та їхніх сімей, сприятиме швидшому й ефективнішому розв'язанню їх проблем і потреб.

Зокрема, за рахунок цих коштів буде запроваджено інститут помічника ветерана. Це проєкт для ветеранів та членів їх родин, які готові допомогти іншими ветеранам легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати послуги та пільги, які заслужено гарантовані їм державою. Субвенція на надання таких послуг 15-а тисячами помічників визначена у сумі майже 4 млрд гривень.

Для надання реабілітаційних і психологічних послуг ветеранам та членам їх сімей у бюджеті передбачено 2,6 млрд гривень. На заходи з зубопротезування передбачено 750 млн гривень.

Крім цього, для забезпечення житлом ветеранів, насамперед осіб з інвалідністю, заплановані виплати для понад 2 тис. осіб. На це передбачено в бюджеті близько 6 млрд грн (тобто в середньому підтримка сягне більш ніж  2,5 млн грн кожному з отримувачів).

Для створення та функціонування Національного військового меморіального кладовища враховані кошти в сумі 516 млн гривень. На фінансову підтримку ветеранів через Український ветеранський фонд передбачено 248 млн гривень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати