24 листопада 2021, 17:32

Міненерго запропонувало посилити персональну відповідальність керівників енергопідприємств

Урядовий портал

Сьогодні на засіданні Кабінет Міністрів України погодив розроблений Міненерго законопроєкт «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питань державного енергетичного нагляду (контролю)».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кому і для чого потрібен сертифікат енергоефективності будівлі?"

Про це повідомляє Урядовий портал.

Законопроєктом пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Відповідно до запропонованих змін, штрафи на працівників (керівників) підприємств електроенергетики та теплопостачання накладатимуться за недотримання не тільки вимог нормативно-правових актів, але і норм та правил з питань технічної експлуатації електростанцій і мереж, технічного стану електроустановок і мереж, з питань технічного стану та організації експлуатації теплових, тепловикористальних, теплогенеруючих установок і мереж, випробування та ремонту зазначених установок і мереж, режимів постачання теплової енергії у сфері теплопостачання.

Крім того, пропонується запровадити норму, яка передбачає накладання штрафів за вчинення цих самих дій повторно протягом року.

Законопроєкт також передбачає впровадження штрафів за невиконання законних вимог посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати