10 липня 2020, 18:31

Мінцифри презентувало інтерактивну мапу об'єктів підтримки підприємництва

Прес-служба Мінцифри

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" розробило та презентувало інтерактивну карту інфраструктури підтримки підприємництва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київстар та Vodafone спільно використовуватимуть мобільні мережі".

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Карта доступна на платформі Дія.Бізнес за посиланням.

Зокрема, мапа дозволить підприємцям знайти інформацію про об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у громадах.

Інтерактивна карта буде постійно поповнюватися новими об‘єктами інфраструктури підтримки підприємництва.

Як зазначається, карта стане консолідованим центром даних, де кожен може знайти вичерпну інформацію про інкубатори, акселератори, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні

Керівник онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес Андрій Ремізов підкреслив, що основна філософія карти інфраструктури підтримки підприємництва - це дати інформацію підприємцям про те, які організації є в громадах. 

"Навіть у невеликих містах і селищах є багато асоціацій, організацій, консультаційних центрів, які можуть допомогти підприємцям у цей непростий час. Особливістю цієї карти є те, що це інструмент, де підприємці можуть зв’язатися з конкретним об’єктом інфраструктури підтримки. Підприємець може подати онлайн-заявку на вступ до організації або поставити запитання. Об’єкт інфраструктури також може подати заявку, щоб з’явитися на карті. В Україні до цього часу таких продуктів ще не було", - додав Андрій Ремізов.

Нагадаємо, Уряд підтримав створення Міжгалузевої ради з питань цифрового розвитку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати