31 березня 2015, 12:25

Мінагрополітики шукає директорів іще для 18 державних підприємств

Урядовий портал

Міністерство аграрної політики України оголосило відкритий конкурс на посади керівників ще 18 державних підприємств, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Конкурсний відбір буде проводитися у три етапи: прийом та розгляд документів від претендентів, захист конкурсних пропозицій, визначення переможців. Взяти участь у конкурсному відборі може громадянин України, який відповідає вимогам до посади керівника державного підприємства.

Відбір здійснює професійна конкурсна комісія, до складу якої входять представники відомих компаній Pedersen & Partners, Школа HRM, We Partners, MCG recruiting, Baker Tilly, Agri Personnel, PricewaterhouseCoopers.

У міністерстві повідомляють, що 30 березня оголошено переможців конкурсу на посади керівників ДП «Укрспирт» та низки інших державних підприємств. «Лідерами відбору стали дійсно найбільш фахові кандидати, які переконали членів комісії у реальності впровадження планів розвитку підприємств. Показники запропонованих кандидатами стратегій будуть покладені в основу контрактів із ними», - запевняють у Мінагрополітики.

Крім того, триває відбір на 37 підвідомчих суб’єктів господарювання, який розпочався 16 березня. У повідомленні відзначається велика кількість охочих взяти участь у відборі, що свідчить про «готовність та спроможність громадян долучитися до роботи з оптимізації державних підприємств, більшість з яких наразі знаходиться в занепаді».

Процедура подання документів для участі та механізм проведення конкурсу можна переглянути за посиланням. Також інформацію про вакансії Міністерства та умови участі в конкурсах потенційні кандидати можуть дізнатися на національних сайтах працевлаштування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати