04 липня 2023, 10:50

Малі та середні переробні підприємства зможуть отримати гранти до $150 тисяч на розвиток: що відомо

Пресслужба Мінекономіки

Малі та середні переробні підприємства отримають підтримку на $2,5 млн в межах ініціативи, яку реалізує Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України". В межах грантової програми буде надано близько 25 грантів обсягом від $75 000 до $150 000, повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рік дії єРобота: 4 млрд грн інвестовано в розвиток бізнесу через гранти".

"Розвиток вітчизняної переробної галузі є одним із пріоритетних завдань для нашого Уряду. Інвестуємо в цей напрямок, зокрема, через урядову грантову програму "єРобота", адже наша мета – виготовляти та експортувати більше готової продукції з більшою часткою доданої вартості. Ми також вдячні нашим міжнародним партнерам за те, що приєдналися до ініціативи Уряду з реалізації в Україні проєктів, спрямованих на підтримку та розвиток переробних підприємств", сказала перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Як зазначається, надані програмою USAID гранти підтримуватимуть МСП у діяльності, яка сприяє виробництву інноваційних продуктів, модернізації виробництва, скороченню ручної людської праці у поєднанні зі створенням більш висококваліфікованих робочих місць, підвищенню ефективності використання інших ресурсів, імпортозаміщенню на українському ринку та/або експорту української продукції для заповнення ніш, які раніше займала російська та білоруська продукція, локалізації виробництва товарів, потрібних для відбудови.

Прийом заявок на надання грантів стартує з 3 липня 2023 року і триватиме до 15 грудня 2023 року (включно) та буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами: 15 серпня; 15 жовтня; 15 грудня 2023 року.

З детальною інформацією про подачу заявки, необхідних документів та критеріїв відбору можна ознайомитися за посиланням.

З усіма наявними грантовими можливостями від Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" можна ознайомитися за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати