03 листопада 2020, 18:05

КСУ зняв з порядку денного закон про Фонд гарантування вкладів фізосіб

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Конституційний Суд зняв з порядку денного на 3 листопада справу про закон, що стосується Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ не ухвалив рішення щодо закону про мову".

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Зазначається, що відповідно до проєкту Порядку денного засідань Конституційного Суду України на 3 листопада 2020 року Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні мала розглядати справу за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб".

Зокрема, справу знято за пропозицією судді-доповідача.

Нагадаємо, на відкритому засіданні КСУ 15 вересня глава Нацбанку Кирило Шевченко зазначив, що визнання Закону про систему гарантування вкладів фізичних осіб неконституційним не має жодних підстав.

Голова НБУ наголосив, що визнання Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" неконституційним зруйнує систему гарантування вкладів, підірве довіру до банківської системи і врешті зашкодить інтересам держави та громадян.кої системи і врешті зашкодить інтересам держави та громадян.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати