16 червня 2015, 11:41

КСУ проведе круглий стіл з питань науково-доктринального забезпечення конституційної юстиції

Прес-служба Конституційного суду України

19 червня в прес-центрі Конституційного Суду України відбудеться круглий стіл «Науково-доктринальне забезпечення розвитку конституційної юстиції в Україні», повідомляє прес-служба КСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Вперше в рамках науково-практичного заходу до Конституційного Суду України запрошується широке коло науковців-конституціоналістів з вищих навчальних закладів усіх регіонів України – завідувачі кафедр конституційного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Харків), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Донецького національного університету, Маріупольського державного гуманітарного університету, Ужгородського національного університету, Національного університету «Одеська юридична академія», Національної академії внутрішніх справ та інших авторитетних навчальних закладів країни.

Учасники круглого столу обговорять актуальні питання щодо здійснення конституційного судочинства в Україні, зокрема, місце і роль Конституційного Суду України в процесі конституційно-правової модернізації в Україні, шляхи удосконалення законодавства про Конституційний Суд України, функцій, структури, організації і забезпечення діяльності КСУ в процесі конституційних перетворень, пошуку оптимальних моделей співпраці КСУ і наукових та освітніх закладів.

Початок круглого столу об 11 годині 30 хвилин.

Акредитація ЗМІ проводиться до 18 години 18 червня за телефонами: 238-10-80, 238-11-38, 238-10-25.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати