22 грудня 2020, 15:55

Конституційний Суд просять роз'яснити рішення щодо недостовірного декларування

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

До Конституційного Суду надійшло клопотання про роз’яснення порядку виконання Рішення Конституційного Суду України від 28 жовтня 2020 року № 13-р/2020.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ перейшов до закритої частини засідання у справі за конституційним поданням Верховного Суду".

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

"До КСУ від уповноваженого за дорученням суб’єкта права на конституційне подання-народного депутата України Мамки Г.М. надійшло клопотання про роз’яснення учаснику конституційного провадження порядку виконання Рішення Конституційного Суду України від 28 жовтня 2020 року №13-р/2020 у справі за  конституційним поданням 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" від 14 жовтня 2014 року № 1700–VII ( Відомості Верховної Ради Україні, 2014 р., №49, ст. 2056) зі змінами, Кримінального кодексу України", - ідеться у повідомленні.

На даний час зазначене клопотання перебуває на розгляді Конституційного Суду України. Інформацію про результати його розгляду буде оприлюднено на вебсайті Суду.

Нагадаємо, у КСУ обговорили механізми захисту прав і свобод людини і громадянина.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати