19 січня 2022, 15:23

КГС ВС підтвердив недійсність договору суборенди земельної ділянки в Протасовому Яру

Пресслужба Верховного Суду

19 січня 2022 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду розглянув у відкритому судовому засідання касаційну скаргу ТОВ «Бора» на рішення Господарського суду міста Києва та постанову Північного апеляційного господарського суду у справі № 910/599/21 за позовом Київської міської ради до ТОВ «Бора», ТОВ «Дайтона Груп» і третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача – громадської організації «Захистимо Протасів яр», про визнання недійсним договору суборенди земельної ділянки в Протасовому Яру (м. Київ) площею 27873 кв.м..


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КАС ВС визнав законними рішення Київміськради щодо повернення статусу зеленої зони парку Протасів Яр"

Про це повідомляє пресслужба Верховного Суду.

Київська міська рада обґрунтувала позовні вимоги тим, що зазначений договір оренди земельної ділянки є нікчемним правочином, оскільки порушує публічний порядок (посягає на суспільні та соціальні основи держави), адже був спрямований на використання комунальної власності всупереч інтересам територіальної громади.

КГС ВС залишив касаційну скаргу ТОВ «Бора» без задоволення, а рішення першої та апеляційної інстанцій – без змін.

Таким чином договір суборенди між ТОВ «Бора» та ТОВ «Дайтона груп» земельної ділянки на території Протасового Яру визнано недійсним.

Детальніше з текстом постанови КГС ВС від 19 січня 2022 року у справі № 910/599/21 можна буде ознайомитися за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати