16 вересня 2022, 18:44

Кандидати на посади членів ВККС мають можливість виправити недоліки у документах

Пресслужба ВРП

Конкурсна комісія 14 вересня прийняла рішення надати час та можливість кандидатам на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України усунути недоліки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Повідомлено про підозру судді, який агітував своїх знайомих за підтримку «русского міра» в Києві"

Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України продовжує перевірку комплектності та відповідності вимогам закону документів від кандидатів. 

За час перевірки Комісія встановила, що деякі кандидати допустились технічних недоліків при формуванні своїх пакетів документів. Враховуючи надзвичайні умови проведення конкурсу під час війни та попри це - бажання українських правників долучитись до змін у судовій владі, Конкурсна комісія прийняла рішення надати час та можливість кандидатам усунути недоліки. 

Найближчим часом ті кандидати, чиї документи потребують доопрацювання, отримають від Конкурсної комісії електронні листи з усіма деталями та строками. 

Якщо кандидат не усуне недоліки у строк і спосіб, встановлений Комісією, він втратить можливість бути допущеним до участі у конкурсі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати