25 березня 2021, 14:34

Кабмін визначив централізований орган держзакупівель у сфері цифровізації

Прес-служба Мінцифри

Кабінет Міністрів схвалив рішення визначити Державне підприємство «Українські спеціальні системи» централізованою закупівельною організацією у сфері цифровізації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За підтримки Мінцифри Facebook запускає в Україні платформу з цифрової освіти"

Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

Зазначається, що це дозволить реалізовувати державну політику у сферах публічних закупівель державним підприємством, що відноситься до сфери управління Адміністрації Держспецзв’язку.

Зокрема, прийняте рішення надасть можливість замовникам проводити свої закупівлі через ЦЗО на добровільних засадах. А крім того самостійно визначати, які закупівлі і в якому випадку проводити через централізовану закупівельну організацію.

Голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь зазначив, що з новими змінами вдасться спростити завдання всім держорганам і прискорити процеси. Адже система буде працювати централізовано, а процедури виконуватимуть професіонали, які розуміються в питаннях інформаційних технологій та захисту інформації.

Тепер замовникам потрібно лише подати заявку до ДП «УСС» щодо придбання необхідної техніки та комп’ютерного обладнання і отримати ефективне та прозоре обслуговування. 

Директор ДП “УСС” Артур Вітренко також підкреслив, що через закупівлю можна буде замовити пакети програмного забезпечення для захисту від вірусів, що дозволить захистити інформаційні системи, запобігши кібератакам і кіберінцидентам.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати