10 червня 2021, 10:13

Кабмін пропонує посилити відповідальність за порушення авторських прав

Пресслужба Мінекономіки

Уряд підтримав проєкт закону щодо посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення авторського права і суміжних прав. Відповідне рішення було ухвалено на черговому засіданні Уряду 09 червня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд пропонує удосконалити процедуру вирішення трудових спорів"

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Законопроєктом передбачається:

- посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення авторського права і суміжних прав;

- конкретизація кримінальної відповідальності за різні способи фінансування піратства; 

-  здійснення кримінального провадження у формі приватного обвинувачення у справах про фінансування порушення авторського права і суміжних прав;

Зокрема, документом пропонується у законодавстві про адміністративну відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав визначити санкцію як штраф від п’ятдесяти (850 грн.) до трьохсот (5100 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів (НМД) громадян з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання і матеріалів, які призначені для її виготовлення, а в частині  кримінальної відповідальності  за відповідні порушення - визначити санкцію як штраф від трьохсот (5 100 грн.) до тисячі (17 000 грн.) НМД, або виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати