19 жовтня 2020, 17:10

Із початку року в Києві зафіксовано понад 18 тисяч звернень стосовно домашнього насильства

Офіційний портал Києва

Із початку року в Києві, згідно зі зведеною інформацією поліції та соціальних служб, зафіксовано 18023 звернення стосовно домашнього насильства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кібербулінг є одним із видів насильства над жінками, - ЄСПЛ"

Про це йдеться у повідомленні офіційного порталу Києва.

Зазначається, що поліція зафіксувала 14 752 звернення, а на міську «гарячу лінію» 15-00 звернулася 3271 людина. Послугами «кризової кімнати» скористалися 43 людини, із яких 20 – діти. Наразі в місті працює одна кімната кризового реагування на правому березі. 

"У наших планах відкрити найближчим часом ще одну «кризову кімнату», адже цей заклад є надзвичайно актуальним. Наразі там відбуваються ремонтні роботи і вже найближчим часом місцем тимчасового прихистку зможуть скористатися ще більше людей», – зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Вона також зазначила, що до міської Служби телефону довіри почали надходити звернення від громадян, які говорять, що на виклики щодо домашнього насильства мобільна бригада приїжджає через кілька годин після надходження дзвінка до поліції або не приїжджає взагалі. Ці випадки поодинокі.

Нагадаємо, Мінсоцполтики проводить онлайн-навчання протидії домашньому насильству.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати