31 березня 2021, 10:32

Голова ДРС: Регуляторна служба може бути додатковим майданчиком адвокації інтересів бізнесу

Європейська Бізнес Асоціація

Думку щодо адвокації інтересів бізнесу за підтримки ДРС висловив Олексій Кучер, новопризначений Голова Державної регуляторної служби України, під час зустрічі з бізнес-спільнотою Європейської Бізнес Асоціації 29 березня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Офісом Президента: що обговорювали та до чого домовились"

Зважаючи на те, що більше року Державна регуляторна служба знаходилась, фактично, без керівництва та була малоактивною, одним з головних завдань пана Кучера на найближчий час буде відновлення її активної роботи, пожвавлення процесу дерегуляції та перевірок роботи державних органів.

За час роботи на посаді пан Кучер відновив присутність представника ДРС на засіданнях Кабміну та поставив за мету зробити ретроспективний перегляд регуляторних актів, які були прийняті з порушеннями. Також була розпочата внутрішня реорганізація ДРС, яка має на меті спрощення структури служби.

Одним зі своїх важливих завдань пан Кучер вбачає налагодження ефективної взаємодії з бізнес-спільнотою для належного захисту інтересів компаній, що працюють в Україні. Для цього учасниками асоціації та Головою ДРС було домовлено проводити робочі зустрічі раз в квартал або частіше, а також, що для комунікації з Асоціацією в службі буде виділена окрема контактна особа. Голова ДРС закликав компанії частіше звертатися до служби та висловлювати свою позицію щодо регуляторних актів, які стосуються роботи бізнесу. У такому випадку Державна регуляторна служба може бути ще однією структурою, яка відстоює законні інтереси бізнесу та контролює роботу регуляторів.

У планах пана Кучера – посилити контроль за структурами, що чинять надмірний тиск на бізнес. Вже була запущена активна робота регіональних підрозділів, і у планах на перший квартал – перевірка роботи облдержадміністрацій, Держпраці – центрального апарату та регіональних філій – Мінекології і т.д. Голова ДРС планує також полегшити доступ до ознайомлення з регуляторними актами та створити єдиний портал, де вони публікуватимуться по напрямках та регуляторах.

Також бізнес мав можливість оперативно дізнатися рішення ДРС щодо погодження чи не погодження регуляторних актів, актуальних для різних галузей. Ми вдячні пану Кучеру за змістовні відповіді та оперативне володіння інформацією, а також сподіваємося на отримання відповідей на звернення, що наразі ще знаходяться на розгляді у ДРС.

Бізнес-спільнота дякує Олексію Кучеру за приділений час та прогресивний підхід до організації роботи відомства. Асоціація щиро сподівається на продуктивну співпрацю й надалі!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати