25 березня 2015, 13:19

Главу ДСНС арештували під час засідання уряду

Бі-Бі-Сі

Главу Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергія Бочковського і його першого заступника Василя Стоєцького затримали прямо під час засідання Кабінету Міністрів у прямому телевізійному ефірі, повідомляє Бі-Бі-Сі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як пояснили слідчі МВС, посадовців арештували в межах кримінального провадження щодо корупційних схем у ДСНС.

Чиновникам зачитали обвинувачення, одягли наручники і вивели з зали.

"Є дуже проста схема. В рамках цієї простої схеми державні закупівлі здійснюються через приватну компанію. Приватна компанія перераховує нерезиденту України, приватній компанії на острові Джерсі. З острова Джерсі - на іншу приватну компанію, що належить Стоєцькому і Бочковському", - розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк пообіцяв звільнити цих посадовців і дозволив провести слідчі дії в приміщенні уряду. За словами прем'єра, будуть звільнені також керівники ДСНС в областях.

Сергій Бочковський очолив ДСНС у квітні 2014 року. Народився 1966 року у Гайсині Вінницької області. Вищу освіту здобував у Львові і в Києві. Останні 12 років працював на керівних посадах в МНС.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати