27 лютого 2024, 12:47

Формування підходу до внутрішньої політики у ветеранській сфері: Раді рекомендують прийняти законопроєкт

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту розглянув проєкт Закону України про внесення змін до Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" щодо формування комплексного підходу до внутрішньої політики у ветеранській сфері (№11007). Про це повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Пільги для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи: що треба знати".

Законопроєктом пропонується внести зміни до Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", доповнивши його статтею 101 щодо визначення засад внутрішньої політики у ветеранській сфері.

Зокрема, пропонується включити до цієї статті абзац шостий такого змісту: "залучення ветеранів війни, Захисників і Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності до національно-патріотичного виховання".

Під час обговорення члени Комітету підтримали законопроєкт, оскільки залучення ветеранів війни до всіх сфер державної політики та посилення їх державної підтримки є необхідними для ефективного розвитку Української держави, виховання дітей та молоді в дусі патріотизму та любові до рідної країни.

Крім цього, члени Комітету запропонували доповнити абзац восьмий розділу І законопроєкту словами "військово-патріотичного виховання, громадянської освіти", оскільки після ухвалення Закону України "Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності" національно-патріотичне виховання, військово-патріотичне виховання та громадянська освіта є складовими державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності.

Також члени Комітету вважають за доцільне доповнити розділ І законопроєкту новим абзацом такого змісту: "підтримка спорту ветеранів війни".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати