30 вересня 2021, 17:26

ФДМУ запроваджує онлайн-сервіси з інформацією щодо активів, які виставляються на аукціони

Пресслужба ФДМУ

Фонд державного майна запровадив онлайн-сервіси privatization.gov.ua та orenda.gov.ua, які містять всі об’єкти приватизації та оренди відповідно, з вичерпною інформацією щодо активів, які виставляються на аукціони. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про заявив заступник Голови Фонду державного майна України Костянтин Кошеленко, повідомляє пресслужба ФДМУ.

«Приватизація та оренда існують давно, але раніше це були непрозорі процеси - ми ж розкрили всю інформацію про державні об’єкти в онлайн. Це дозволяє потенційному інвестору отримати всю інформацію про активи та прийняти зважене рішення про участь в аукціоні», – зазначив Костянтин Кошеленко.

Заступник Голови Фонду держмайна також навів кейси успішної приватизації, які є реальними прикладами можливостей для приватного сектора вигідно інвестувати через приватизацію та оренду.

Зокрема, у Житомирській області на базі збиткової швейної фабрики завдяки приватизації та інвестиціям було створено сучасний швейно-виробничий комплекс LESYA, яка спеціалізується на пошитті чоловічих та жіночих брюк преміальної якості та експортує продукцію в інші країни для відомих брендів.

Разом із тим, за словами заступника Голови Фонду держмайна, якщо приватизація об’єктів може потребувати значних фінансових вкладень, то оренда дозволяє використовувати активи з меншими затратами. 

 «Оренда виробничих або офісних приміщень може стати цікавою тим підприємцям, які ще не мають значних фінансових ресурсів. Зараз такі об’єкти виставляються на прозорі онлайн-аукціони, а вся інформація про них є на сайті orenda.gov.ua», – пояснив заступник Голови Фонду державного майна Костянтин Кошеленко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати