20 липня 2015, 11:10

ЄПАП Україна консультує одного зі світових лідерів у сфері ІТ з питань корпоративного права

ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна

Юридичне бюро «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна виступає юридичним радником одного зі світових лідерів у сфері інформаційних технологій з питань трудового та комерційного права, пов'язаних з діяльністю компанії в Україні, а також консультує щодо дотримання вимог законодавства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Обсяг робіт ЄПАП Україна включав розробку та впровадження численних внутрішніх політик, комплексну юридичну підтримку з усіх питань трудового законодавства та законодавства у сфері охорони праці, а також з інших комерційних та регуляторних питань. Окрім того, команда Бюро успішно захистила інтереси клієнта в судовому процесі щодо оскарження санкцій, накладених Державною інспекцією з питань праці.

Проект супроводжує команда ЄПАП Україна у складі партнера Гліба Бялого, радника Сергія Гребенюка, старших юристів Олександри Євстаф'євої, Олександра Майданика та Віталія Кулинича під керівництвом партнера Оксани Ільченко.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати