06 лютого 2020, 11:15

Електронна акцизна марка запрацює з 14 лютого

Офіційне інтернет-представництво Президента України
За словами Оксани Маркарової, до 1 березня електронна марка в тестовому режимі буде запущена повністю.

Читайте також: "Депутати підтримали зміни відносно мікрокредитування".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Президент України Володимир Зеленський провів нараду за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради, присвячену виконанню поставлених перед урядом завдань та планам на найближче майбутнє.

У питанні реформування спиртової галузі Глава держави зробив акцент на важливості запровадження електронної акцизної марки, імплементації закону «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту», а також на лібералізації ринку.

Міністр фінансів Оксана Маркарова зазначила, що вже запущено сервіс перевірки акцизних марок.

«З 14 лютого цей сервіс запрацює в режимі сканування телефоном… До 1 березня електронна марка в тестовому режимі буде запущена повністю. І після того як ми в тестовому режимі його вивчимо та опрацюємо протягом місяця, ми завершимо законопроект, який запровадить не в тестовому режимі, а повноцінно», – розповіла вона.

Глава держави також очікує, що Кабінет Міністрів упродовж двох місяців ухвалить усі необхідні підзаконні акти та розпочне підготовку «Укрспирту» до приватизації.

Крім того, правоохоронні органи разом з урядом та Офісом Президента мають активізувати боротьбу з нелегальним обігом спирту.

Нагадаємо, В Україні з'явиться електронна акцизна марка.

За інформацією порталу "Дебет-Кредит".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати