28 грудня 2020, 10:26

Доступна іпотека: Мінфін створив Українську фінансову житлову компанію

Прес-служба Мінфіну України

Міністр фінансів Сергій Марченко підписав статут ПАТ "Українська фінансова житлова компанія", що створено для розробки та втілення механізму доступної іпотеки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін розширив коло потенційних банків-кредиторів для відбору на отримання портфельних гарантій".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Зокрема, йдеться про фінансові інструменти з можливістю отримання іпотечного кредиту до 7 % річних строком до 20 років із залученням до співпраці банків за державного посередництва.

Також Сергій Марченко привітав Василя Шкуракова з призначенням на посаду генерального директора ПАТ "Українська фінансова житлова компанія" та побажав успіху у втіленні важливих задач, покликаних вирішити житлове питання для громадян України.

Як зазначається, метою діяльності ПАТ "Українська фінансова житлова компанія" є забезпечення функціонування ринку іпотечного кредитування, сприяння та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом, а також одержання прибутку від провадження господарської діяльності відповідно до законодавства України.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд оголосив дати проведення місії в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати