02 березня 2021, 15:21

Діти отримають гарантоване право навчатися у дитсадочку біля дому - прийнято за основу законопроект

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Прийнято за основу законопроект, який пропонує закріпити гарантоване право кожної дитини здобувати дошкільну освіту в закладі дошкільної освіти, що є найбільш доступним та найближчим до місця її проживання та визначити черговість зарахування дітей до закладів дошкільної освіти.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прийнято за основу законопроект, який врегульовує роботу інституту старост"

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Законопроект не обмежує право батьків дитини обрати інший заклад дошкільної освіти відповідно до законодавства.

Згідно з документом, діти зараховуються до закладів дошкільної освіти за наступною черговістю:

1) у першу чергу зараховуються усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу дошкільної освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому дошкільному закладі, чи дітьми працівників цього закладу дошкільної освіти;

2) у другу чергу на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу дошкільної освіти.

У разі якщо кількість дітей, які мають право на першочергове зарахування, перевищує спроможність садочку, орган, у сфері управління якого перебуває садочок, невідкладно має запропонувати на вибір батьків таких дітей перелік закладів дошкільної освіти, максимально доступних і наближених до місця їх проживання, а також сприяти зарахуванню дітей до обраних їх батьками закладів дошкільної освіти.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати