Україна вже виконала три з чотирьох додаткових рекомендацій Європейського Союзу. Четверта — це урядовий законопроєкт про лобіювання, який Верховна Рада вже ухвалила у першому читанні.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Цифровізація охорони здоров’я у 2024 році – які сервіси будуть впроваджені"
Про це розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Урядовий портал.
Прем’єр-міністр нагадав, що додаткові рекомендації ЄС щодо посилення інституцій і трансформації законів відповідно до європейських правил Україна отримала в листопаді минулого року.
Денис Шмигаль також зауважив, що, не чекаючи рішення європейських партнерів, Уряд запустив так званий селф-скринінг українського законодавства на відповідність до європейського.
"За результатами цього аналізу розуміємо, що необхідно імплементувати близько 2,8 тисячі актів права Європейського Союзу. 17 січня цього року вже Єврокомісія підтримала рішення розпочати скринінг українського законодавства у межах підготовки переговорної рамки", — зазначив Прем’єр-міністр.
Денис Шмигаль також додав, що цього року Уряд схвалить Національну програму адаптації законодавства України до права Європейського Союзу.
Прем’єр-міністр висловив сподівання, що 1 лютого Європейська рада ухвалить позитивне рішення про виділення фінансової підтримки України в розмірі 50 млрд євро за програмою Ukraine Facility.
За його словами, ініціатива розрахована на 4 роки, і вона не лише про фінансову підтримку: "Ця програма сформує зрозумілу рамку трансформації нашої держави на шляху до ЄС".