21 квітня 2015, 10:51

CMS Cameron McKenna захистила права mBank у спорі щодо торгівельних марок

CMS Cameron McKenna

Київський офіс юридичної фірми CMS Cameron McKenna захистив у Вищому господарському суді України права mBank на зареєстровані в Україні торговельні марки, повідомили «Юридичній газеті» у прес-службі юрфірми.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Судову справу було порушено за позовом Банку «Михайлівський» до mBank і Державної служби інтелектуальної власності щодо визнання недійсними свідоцтв на торгівельні марки у зв’язку з їхнім нібито невикористанням в Україні. Проте господарські суди України всіх трьох інстанцій підтримали аргументи mBank, що створення філії в Україні не вимагається для доведення факту «використання торгівельних марок» згідно із законодавством України. Суди визнали, що надання банківських послуг в Україні шляхом використання банківських карток, емітованих в Польщі, задовольняє законодавчу вимогу про «використання торгівельних марок» в Україні.

Команда юристів CMS Cameron McKenna у складі Сергія Гришка та Володимира Кольваха працювала під керівництвом партнерів Олександра Мартиненка (Київ) та Малгожати Хрущак (Варшава).

Олександр Мартиненко, Старший Партнер, прокоментував: «Ми задоволені досягнутим результатом. Він не лише нагадує про потужну практику вирішення спорів CMS в Україні, а й свідчить про те, що українські суди мають достатньо досвіду з тим, аби розглядати технічно та юридично складні справи».

 

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати