21 вересня 2020, 11:27

ЦЕКК застосувала 4 дисциплінарні стягнення та порушила 1 дисциплінарне провадження стосовно судових експертів

Прес-служба Міністерства Юстиції України

Засідання дисциплінарної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії (ЦЕКК) при Міністерстві юстиції відбулося 18 вересня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ВРП з початку року розглянула 212 повідомлень про втручання у професійну діяльність суддів»

Про це повідомляє прес-служба Міністерства Юстиції України.

Рішенням дисциплінарної палати ЦЕКК до одного судового експерта застосовано стягнення у вигляді призупинення дії свідоцтва одразу по двох скаргах. В його діях встановлено порушення методичних вимог під час проведення транспортно-товарознавчих досліджень (спеціальність 12.2 – визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу). Експерта зобов’язано пройти навчання за відповідними програмами підготовки та повторно пройти атестацію.

Також за результатом розгляду питань порядку денного рішенням дисциплінарної палати ЦЕКК за порушення вимог нормативно-правових актів з питань судово-експертної діяльності до двох судових експертів застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження з правом проведення психологічної експертизи за спеціальністю 14.1 – психологічні дослідження та до одного судового експерта з правом проведення інженерно-технічної експертизи за спеціальностями: 10.1 – дослідження обставин і механізму дорожньо-транспортних пригод та 10.4 – транспортно-трасологічні дослідження.

Відносно одного судового експерта, який є фахівцем державної науково-дослідної установи судових експертиз ухвалено рішення про не притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Також за результатом розгляду питань щодо порушення дисциплінарних проваджень стосовно двох судових експертів, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, дисциплінарна палата ухвалила одне рішення про не порушення дисциплінарного провадження стосовно судового експерта за спеціальністю 10.18 – дослідження технічної експлуатації електроустаткування та одне рішення щодо відкриття дисциплінарного провадження до судового експерта за спеціальностями: 10.6 – дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів; 10.7 – розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками; 10.10 – визначення оціночної вартості будівельних об’єктів та споруд.

Нагадаємо, У ВРП з початку року розглянули 9545 дисциплінарних скарг.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати