01 лютого 2021, 11:05

Бюджетний процес 2021: проведено моніторинг подання паспортів бюджетних програм

Прес-служба Мінфіну

У рамках виконання Закону про Державний бюджет України на 2021 рік Мінфіном проводиться моніторинг складання паспортів бюджетних програм на 2021 рік.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Держава надаватиме підтримку трудовим мігрантам на започаткування або розвиток бізнесу".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Так, головні розпорядники розробляють проекти паспортів бюджетних програм і подають їх на погодження до Мінфіну протягом 30 днів після набрання чинності законом про Державний бюджет України.

Зокрема, станом на 29 січня 2021 року із 511 бюджетних програм, що потребують затвердження паспортів у поточному році, до Мінфіну на погодження надійшло 222, у тому числі, від міністерств 157 паспортів, інших головних розпорядників коштів державного бюджету – 65 (інформація постійно уточнюється).

Як зазначається, паспорти бюджетних програм головним розпорядникам необхідно затвердити до 14 лютого цього року.

Дотримання терміну затвердження паспортів бюджетних програм дозволить головним розпорядниками забезпечити своєчасне виконання завдань, визначених стратегічними і програмними документами, та реалізацію їхніх бюджетних програм у 2021 році.

Нагадаємо, Мінфін виступає за зниження ставки ПДВ для с/г продукції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати