24 травня 2022, 13:10

БЕБ проводитиме спільні розслідування та обмінюватиметься інформацією з Литвою та Латвією

Пресслужба БЕБ

Директор Бюро економічної безпеки України Вадим Мельник, Директор Служби розслідування фінансових злочинів при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки Антоні Мікулскіс, Голова Державної податкової інспекції при Міністерстві фінансів Литовської Республіки Едіта Янушієне та Генеральний директор Служби державних доходів Латвійської Республіки Єва Яунземе підписали меморандуми про стратегічне партнерство та взаємодію у сфері економічної безпеки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ забезпечило арешт активів російського олігарха на суму понад 12,4 млрд грн"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Зустріч відбулася 23 травня 2022 року у м. Вільнюс. Учасники тристоронньої зустрічі обговорювали питання співпраці щодо протидії економічним злочинам у податковій та митній сферах, протидії фінансовому шахрайству, економічній кіберзлочинності, відмиванню коштів, отриманих злочинним шляхом.

У меморандумах представники України, Литви та Латвії передбачили участь, із дотриманням норм міжнародного та національного законодавства, у спільних розслідуваннях, спеціальних операціях, спрямованих на захист економічних інтересів кожної з держав. А також задекларували наміри про обмін інформацією, досвідом, надання консультацій, про взаємну всебічну підтримку під час опрацювання запитів. В рамках поїздки до Вільнюсу, Вадим Мельник також відвідав Митний департамент при Міністерстві фінансів Литовської Республіки. На зустрічі з Генеральним директором Даріусом Жвіронасом обговорили потенційні напрями стратегічного партнерства.

З представниками Литви та Латвії досягнуто відповідні домовленості щодо організації спеціальної навчальної програми для аналітиків Бюро.

«БЕБ системно здійснює роботу на міжнародному рівні. Наразі ми ініціювали та очікуємо відповідей від компетентних органів щодо 44 проектів меморандумів про стратегічне партнерство та взаємодію. Нещодавно БЕБ та Служба розслідувань Міністерства фінансів Грузії підписали аналогічний документ. І от тепер – Литва і Латвія. Дякую колегам за зустріч та співпрацю», - зазначив Вадим Мельник.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати