01 серпня 2023, 11:15

БЕБ арештувало російське біопаливо та вагони на майже 39 млн грн

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області встановили підприємство, службові особи якого намагалися розмитнити сировину походженням із російської федерації. Про це повідомила пресслужба БЕБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ за пів року вилучило контрафактного алкоголю на 650 млн грн".

Як зазначається, підприємство порушило встановлені державні обмеження щодо ввезення на територію нашої держави продукції, що була вироблена в країні-агресорі.

"Згадана компанія імпортувала залізничним шляхом сировину для виготовлення паливних палет. Детективи провели обшуки та вилучили 19 вантажних вагонів та 1 тис. т біопалива. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 39 млн грн"– ідеться в повідомленні.

З метою недопущення використання товарно-матеріальних цінностей у підприємницькій діяльності, прибутки від якої можуть бути використані для фінансування збройної агресії російської федерації проти України, майно арештовано.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Одеській області за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати