17 січня 2023, 12:39

АРМА продало на торгах понад 32 тис. тонн арештованого російського аміаку

Пресслужба АРМА

Станом на сьогодні АРМА реалізувало на відкритих торгах арештований аміак російського походження загальним обсягом понад 32 тисячі тонн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ розслідує справу з ухилення від сплати податків у сумі понад 270 млн грн"

Про це повідомляє пресслужба АРМА.

При цьому більше 27 тис. тонн продано за майже 913 мільйонів гривень, тоді як кошти від останньої реалізованої партії у розмірі 5 тис. тонн ще не надійшли на депозитні рахунки АРМА.

На отримані від продажу кошти Національне агентство купує військові облігації, забезпечуючи фінансування оборонних потреб держави в умовах війни з рф.

Ц випадку з продажем аміаку, крім ціни, сформованої за підсумками торгів, покупець має сплатити також винагороду електронному майданчику, компенсацію держпідприємству АТ «Одеський припортовий завод» за прийом, захолоджування, зберігання та відвантаження сировини, а також ПДВ і митні платежі.

Отже, реальна вартість арештованого аміаку для покупців є значно вищою, ніж остаточна ціна продажу за результатами торгів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати