23 березня 2023, 13:13

Апеляційний суд визнав правомірним рішення АМКУ у справі щодо ТОВ «Імперія води Україна»

Пресслужба АМКУ

Північний апеляційний господарський суд 21 березня 2023 року підтвердив правомірність рішення Антимонопольного комітету України щодо товариства з обмеженою відповідальністю «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА», яке було визнано Комітетом причетним до змови під час участі у торгах на реконструкцію скверу в Умані.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «ФДМУ хоче провести 11 орендних аукціонів з 27 по 31 березня»

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Раніше Комітет встановив, що у 2016 році ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА», ПП «Центр монтаж енерго» та ТОВ «МБП Тепломережа» узгодили свої дії під час участі у закупівлі за лотом «Реконструкція скверу імені Тараса Шевченка м. Умань Черкаської області». Закупівлю проводив Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради.

Проаналізувавши зібрані докази у справі, рішенням від 10 грудня 2019 року Комітет визнав, що ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА», ПП «Центр монтаж енерго» та ТОВ «МБП Тепломережа» вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Відтак, зокрема, на ТОВ «ІМПЕРІЯ ВОДИ УКРАЇНА» було накладено штраф у 2 722 540 грн.

Товариство оскаржувало рішення АМКУ у першій та апеляційній інстанції, але обидві відмовили у задоволенні позовних вимог.

Інші відповідачі у цій справі раніше також оскаржували рішення Комітету у згаданій справі. Зокрема, щодо ПП «Центр монтаж енерго» (штраф - 600 000 грн) Верховний Суд підтвердив правомірність рішення АМКУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати