20 серпня 2015, 10:14

Апеляційний суд Києва оголосив конкурс на посади держслужбовців

Прес-служба Апеляційного суду м. Києва

Апеляційний суд міста Києва оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1) Головний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності  – 1 тимчасова посада;

2) Головний спеціаліст з інформаційних технологій відділу інформаційних ресурсів та телекомунікаційних технологій – 1 посада;

3) Провідний спеціаліст відділу судової статистики та узагальнення судової практики – 1 посада;

4) Судовий розпорядник (у цивільних справах) відділу судових розпорядників – 1 посада.

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст чи магістр, досконале володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності: громадянство України, вища освіта за спеціальністю «Фінанси і аудит» або «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст чи магістр, досконале володіння державною мовою.

Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста з інформаційних технологій відділу інформаційних ресурсів та телекомунікаційних технологій: громадянство України, вища освіта за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» або «Комп’ютерні науки» за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст чи магістр, досконале володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі подаються документи:

• заява про участь у конкурсі;

• особова картка П-2ДС з відповідними додатками;

• фотокартка розміром 4х6;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,присудження наукового ступеня;

• декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

• копія документа, який посвідчує особу;

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

• довідку про допуск до державної таємниці (у разі її наявності).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи,  професійного рівня, репутації (характеристика, рекомендації, наукові публікації тощо).

Особи, які працюють у державному органі, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо надається за телефоном: (044)284-15-94, 284-15-52 або під час особистого прийому в приміщенні суду (4 поверх, кабінет № 0403) відповідно до такого графіка: щоденно з 9 до 13 години (крім суботи та неділі).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу (15 серпня 2015 року).

Апеляційний суд міста Києва знаходиться за адресою: 03680, м. Київ, вул. Солом’янська, 2-а.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати