18 лютого 2021, 15:48

Аграрії зможуть розраховувати на відшкодування частини позики при кредитуванні

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

Верховна Рада України підтримала законопроєкт про гарантування кредитів аграріям.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада підтримала нову схему розмитнення "євроблях""

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Забезпечення кредитів стане можливим завдяки створеному Фонду часткового гарантування кредитів, який бере на себе зобов’язання відшкодовувати частину позики у разі дефолту кредитора.

Законопроєктом № 3205-2 визначаються ключові питання діяльності Фонду, такі як порядок формування статутного капіталу, порядок скликання та компетенція органів управління Фонду тощо.

Стратегію розвитку Фонду на три роки будуть схвалювати загальні збори учасників, вони будуть визначати цільові групи суб’єктів підприємництва, які мають право на часткове гарантування Фондом виконання зобов’язань за кредитами. Фонд, як небанківська фінансова установа підпадатиме під регулювання та нагляд органу, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг.

Для мінімізації ризиків потенційного втручання в діяльність Фонду законопроєктом передбачено:

1) уникнення можливого нецільового використання коштів та/або зловживання при визначенні напрямків їх використання шляхом таких критерій:

а) Фонд надає гарантії в обсязі до 50 відсотків непогашеної суми основного боргу;

б) Фонд надає гарантії на строк дії кредитного договору, але не більше 10 років;

в) обсяг наданих непокритих гарантій не може перевищувати більше ніж у чотири рази розмір регулятивного капіталу Фонду.

2) з метою створення умов для прозорості у діяльності Фонду орган, який здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, матиме право встановлювати перелік інформації, яка підлягає публікуванню на офіційній сторінці Фонду в мережі Інтернет.

Нагадаємо, Раді пропонують змінити підсудність справ ВС як суду першої інстанції.

0
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * позика компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. у доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою 3%, і ми можемо надати позику будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

Додати коментар

Відмінити Опублікувати