31 серпня 2015, 12:18

AEQUO консультує корпорацію «Ukrainian Business Group» щодо купівлі перехідного банку у ФГВФО

AEQUO

26 серпня 2015 р. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) і ТОВ «Українська бізнес група» підписали договір купівлі-продажу 100% пакету акцій ПАТ «Перехідний банк «РВС Банк», створеного на базі ПАТ «Омега Банк», визнаного нещодавно неплатоспроможним.
Це друга успішна угода з продажу перехідного банку, здійснена в Україні. Перед продажем ФГВФО передав перехідному банку більшу частину активів неплатоспроможного банку ПАТ «Омега Банк» на загальну суму 229,1 млн грн і відповідну частину зобов’язань.
ЮФ AEQUO здійснювала повну юридичну підтримку інвестора з питань комплексної юридичної експертизи активів та зобов’язань неплатоспроможного банку і їх передачі перехідному банку, отримання дозволів контролюючих органів, участі у конкурсі, що проводився ФГВФО, структурування угоди і ведення переговорів з ФГВФО стосовно документів щодо угоди.
Команда AEQUO працювала у складі старших юристів Дениса Кульгавого та Марини Федоренко, юристів Олександра Терещенко, Антона Бабака та Ярослава Лепко під керівництвом Юлії Кирпи, партнера та керівника практики банківського та фінансового права.
«Не дивлячись на те, що завершити транзакцію в рамках досить нового та недостатньо перевіреного практикою законодавства, що регулює порядок виведення банків з ринку в Україні, було нелегко, результат перевершив очікування. Для нас честь – допомогти корпорації «Українська бізнес група» у відновленні та зміцненні довіри до української банківської системи», – прокоментувала Юлія Кирпа, партнер та керівник практики банківського та фінансового права AEQUO.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати