10 липня 2024, 14:50

40 млн гривень виділяє Український Червоний Хрест на відновлення комплексу лікарні Охматдит

Український Червоний Хрест

Під час нещодавнього російського ракетного обстрілу внаслідок якого було зруйновано приміщення дитячої лікарні Охматдит, волонтери загонів швидкого реагування Українського Червоного Хреста евакуйовували пацієнтів зі спінальними травмами, через які діти самостійно пересуватися не можуть. А тепер організація долучається до відновлення комплексу лікарні Охматдит, аби діти якомога швидше отримали доступ до медичних послуг. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Юридичні компанії підтримують НДСЛ Охматдит"

"Український Червоний Хрест швидко долучився до подолання наслідків ракетного обстрілу лікарні. Однак, розуміючи потребу дітей у продовженні життєвоважливого лікування та відновлення такого потужного спеціалізованого медичного закладу, ми спільно з партнерами по Міжнародному червонохресному руху виділили 40 млн гривень на його відновлення. У координації з Міністерством охорони здоров'я України, Охматдитом і Центром кардіології та кардіохірургії МОЗ України визначено подальші кроки для ефективної співпраці заради наших дітей та всіх, хто постраждав", - наголосив Максим Доценко, генеральний директор Українського Червоного Хреста.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати